Nieuwe huisarts in Gezondheidscentrum Heer

Per 1 oktober start Daniëlle Bisschops als nieuwe huisarts in onze praktijk (in plaats van Koen van Helmond). Wij stellen haar bij deze voor.

Daniëlle is in 2009 begonnen aan haar studie geneeskunde aan de Universiteit van Maastricht. In haar co-assistenten periode heeft zij in verschillende ziekenhuizen in Zuid-Limburg gewerkt en ook een korte periode in Indonesië en Denemarken.

Na het afronden van haar studie in 2015 heeft zij een jaar op de intensive care in het Zuyderland ziekenhuis in Heerlen gewerkt. Hierna begon zij aan de huisartsopleiding in 2016. In het eerste jaar van haar opleiding werkte ze in Gezondheidscentrum Heer onder begeleiding van dr. Nijholt. Nu heeft zij deze opleiding afgerond in 2019 en komt zij met plezier terug om te werken in Gezondheidscentrum Heer.

Daniëlle is getrouwd.